Aşağı git Skip to main content

Gönderen Konu: Yengeç karada...

• *
Ynt: Yengeç karada...
#225: 30 Haziran 2018, 20:37:24
Yengeç daha yaşıyor ve onu çok iyi tutan,bakan sahibi var.Hakan' cım önümüzdeki yıllarda bu konuyu hayata geçirirsin .Belki imece çalışılır parası olan parasıyla, bilgisi olan bilgisiyle, deniz tekne mimarı tanıdığı olan çevresiyle katılır.Çok güzel olur.Ben kesinlikle katılmak isterim. Hem de çok ses getirir .
 Kamara renginde Trabzonspor fanatizmi hissi aldım.😎
  • IP logged
BABA TUNCA /YEŞİLKÖY

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi
#226: 30 Haziran 2018, 20:44:21
Yengeç daha yaşıyor ve onu çok iyi tutan,bakan sahibi var.Hakan' cım önümüzdeki yıllarda bu konuyu hayata geçirirsin .Belki imece çalışılır parası olan parasıyla, bilgisi olan bilgisiyle, deniz tekne mimarı tanıdığı olan çevresiyle katılır.Çok güzel olur.Ben kesinlikle katılmak isterim. Hem de çok ses getirir .
 Kamara renginde Trabzonspor fanatizmi hissi aldım.😎

Bir sonraki kara macerasında alırız programa, bende mutlu olurum. Hatta daha ne isterim ki...

Renk konusuna gelince, Trabzonspor'dan ziyade Yunan tırhandillerine öykünecek. :)
  • IP logged
"Clouds and winds and oceans I choose my fate to be...  Whom the sea has taken Never shall be free."

• *
#227: 30 Haziran 2018, 20:50:01
Evet kamara rengi değilmiş bordo mavi olan kuşaklarmış .Çok güzel olacak. Ben kamarayı TS .forması gibi boyayacaksın sanıp üzülmüştüm.
  • IP logged
BABA TUNCA /YEŞİLKÖY

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi
#228: 30 Haziran 2018, 21:02:05
Evet kamara rengi değilmiş bordo mavi olan kuşaklarmış .Çok güzel olacak. Ben kamarayı TS .forması gibi boyayacaksın sanıp üzülmüştüm.

Yapar mıyım öyle bir şey :)

Aslında mecburiyetten bu yolu seçtim. Kasara ahşabıyla, daha önemlisi sızıntı sorunuyla daha fazla baş edemedim. Herkesin yaptığı gibi su kontrası üzeri elyaf falan da yapmak içime sinmedi. Orta yol olarak ahşabın üzerine armuz macunu uygulamaya karar verdim. 
  • IP logged
"Clouds and winds and oceans I choose my fate to be...  Whom the sea has taken Never shall be free."

• *
#229: 30 Haziran 2018, 22:24:05
Eldeki imkanlarla en doğrusu yaptığın.Ya kamarayı tümden yeniden inşa edeceksin ozaman ahşap rengi kalabilir ya da macunlayıp yalıtımı sağlayıp boyayıcaktın .Bence yeni haliyle de çok güzel olacak.
Heyamola ekip olarak Bodrum Tirhandil yarışına katılmayı da düşünürsen bunu çalışalım derim.
  • IP logged
BABA TUNCA /YEŞİLKÖY

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi
#230: 30 Haziran 2018, 22:28:51
Eldeki imkanlarla en doğrusu yaptığın.Ya kamarayı tümden yeniden inşa edeceksin ozaman ahşap rengi kalabilir ya da macunlayıp yalıtımı sağlayıp boyayıcaktın .Bence yeni haliyle de çok güzel olacak.
Heyamola ekip olarak Bodrum Tirhandil yarışına katılmayı da düşünürsen bunu çalışalım derim.
Ya aslında başından beri çok istiyorum. Düşünelim bunu. Heyamola ekibi olarak daha da bir keyifli olur.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• IP logged

• *
#231: 30 Haziran 2018, 23:30:18
Bir tirhandil kiralayıp katılma fikrim vardı.Hep beraber Yengeç'i kiralasak daha da iyi olur.
Ayrıca yarış sadece kelime olarak var olmalı.Amaç onlarca tirhandilin denizde olduğu organizasyonda keyif alarak bulunmak..Yoksa Yengeç'in hiç  bir şekilde yıpratıcı zorlanmasına karşıyım.Güle oynaya katılırız,çok ta eğleniriz.
  • IP logged
BABA TUNCA /YEŞİLKÖY

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi
#232: 30 Haziran 2018, 23:38:20
Ben yarıştan ziyade geçit töreni gibi görüyorum tırhandil cup'ı. Bir sürü tırhandilin arasında olmak yeterli benim için. Kaldı ki sınırları zorlamak zaten benim ve Yengeç'in tarzı değil. En azından hız konusunda :)

• IP logged

• *
#233: 30 Haziran 2018, 23:50:34
Tamam aynı fikirdeyiz yapalım.
  • IP logged
BABA TUNCA /YEŞİLKÖY

• *
#234: 01 Temmuz 2018, 00:46:02
Kamara rengi beyaz mı olacak.?Yengeç'in formu çok güzel.
 Yengeç'in karadayken formasını çıkartıp .Planlarını elde edebilir misin?Kültürel miras olurdu.

Daha bugün aynı şey geçti aklımdan ama hiç vaktim yok inan. Sıcaklar fena stres yaptı. Haftaya bugün suda olacak artık.

Kamara da, borda da beyaz olacak Mustafa abicim. Kuşaklarına daha karar vermedim ama bordo ve mavi olma ihtimali yüksek :)
Hakan üzerine kareli gömlek giyip yanında birçok açıdan fotoğraf çektir. Planlar gömleğin karesinin ölçeğinden çıkar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
#235: 02 Temmuz 2018, 08:57:50
Bir tirhandil kiralayıp katılma fikrim vardı.Hep beraber Yengeç'i kiralasak daha da iyi olur.
Ayrıca yarış sadece kelime olarak var olmalı.Amaç onlarca tirhandilin denizde olduğu organizasyonda keyif alarak bulunmak..Yoksa Yengeç'in hiç  bir şekilde yıpratıcı zorlanmasına karşıyım.Güle oynaya katılırız,çok ta eğleniriz.

Müsadeniz varsa böyle bir organizasyona kesinlikle bende katılmak isterim , inanılmaz olur  :).
  • IP logged

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi
#236: 02 Temmuz 2018, 09:32:22
Sensiz olmaz zaten...

• IP logged

• *
    • instagram
#237: 02 Temmuz 2018, 09:55:11
O zaman bu sene izinlerimi idareli kullanayım ;)

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• IP logged
Akdenizli, Balıkçı

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi
#238: 02 Temmuz 2018, 09:58:49
O zaman bu sene izinlerimi idareli kullanayım ;)

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eh, sensiz de olmaz tabi ki :)

• IP logged

• *
#239: 02 Temmuz 2018, 19:25:11
Yaşasın yok mu başka istekli.Çok güzel olacak.
  • IP logged
BABA TUNCA /YEŞİLKÖY

Yukarı git