Aşağı git Skip to main content

Gönderen Konu: Fransa' dan bir tekne transferi

• *
  • Bilen bilir
Ynt: Fransa' dan bir tekne transferi
#105: 23 Temmuz 2020, 14:00:40
Çok keyifli bir yazı olmuş Utku Dede, çok sağolun.

Özgür reise de görüntü yönetmenliği ve resim seçici görevleri için ayrıca bir alkış.. Çok keyif aldım vallahi....

Erman'cığım gerçekten Özgür konuya ayrı bir güzellik kattı tekrar teşekkür ederim kendisine. :)xx

Bu arada Fransa'dan tekne transferi yapacağı zaman kendisine eşlik etmekten büyük zevk alacağımı da belirtmeden geçmeyeyim. Olur da böyle bir şans yakalarsam, tabii şu korona belası uzaklaşmış olursa, dadından yenmez. ;)

Senin şu yeni kızın da tanıtımını ben mi kaçırdım yoksa daha fırsat mı bulamadın demeden konuyu kapatmayalım.

Sağlıklı ve keyifli günler diliyorum. :)
  • IP logged
DeDe

• *
    • instagram
#106: 23 Temmuz 2020, 14:11:47
Çok keyifli bir yazı olmuş Utku Dede, çok sağolun.

Özgür reise de görüntü yönetmenliği ve resim seçici görevleri için ayrıca bir alkış.. Çok keyif aldım vallahi....

Erman'cığım gerçekten Özgür konuya ayrı bir güzellik kattı tekrar teşekkür ederim kendisine. :)xx

Bu arada Fransa'dan tekne transferi yapacağı zaman kendisine eşlik etmekten büyük zevk alacağımı da belirtmeden geçmeyeyim. Olur da böyle bir şans yakalarsam, tabii şu korona belası uzaklaşmış olursa, dadından yenmez. ;)

Senin şu yeni kızın da tanıtımını ben mi kaçırdım yoksa daha fırsat mı bulamadın demeden konuyu kapatmayalım.

Sağlıklı ve keyifli günler diliyorum. :)

Yok abi kaçırmadınız.. Bu aralar Tirhandille ilgili ustalar yüzünden burnumdan soluyorum. Armatör olmak zor iş hakkaten 2 tekne ömrümü yedi ;)

Haziran'dan beri denize inecek olan tekne hala inmedi.. Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim umarım kısa zamanda feraha erince keyifle anlatacağım...
  • IP logged
Akdenizli, Balıkçı

• *
    • AÇIK DENİZ AKADEMİ
#107: 24 Temmuz 2020, 11:41:45
Teşekkür ederim ama yaptığım gugıldan bulup kopyala yapıştır sadece.. :)
Asıl bu güzel anıları keyifli şekilde aktaran Dede'ye teşekkürler.. :D

• IP logged
><(((º>

• *
  • Bilen bilir
#108: 24 Temmuz 2020, 13:43:11

Özgür'cüğüm en uçtaki pontonun en ucunda A 1 de idim kimseye bir zararım yoktu ama marina yönetimi tutturdu sigorta da sigorta diye. En sonunda feragatname istediler ben de olmaz deyince Manal'a yol görünmüştü. Sevgili komşum Atilla ''çalarlar başına dert alırsın abi'' deyince de korktuk, sattık kızımızı. Geçtiğimiz haftalarda  Güzelbahçe barınağına bakındım belki oralarda yatıyordur diye, eşim de satılık ise geri alalım demez mi. Kızımızı kurtaralım istedik düştüğü bataktan ama yoktu oralarda. :'(
  • IP logged
DeDe

Yukarı git