Aşağı git Skip to main content

Gönderen Konu: Ahşap tekne merdiveni..

C

Cengo

Ynt: Ahşap tekne merdiveni..
#30: 19 Ocak 2017, 18:15:57
Boke,

Merdiven sahane olmus, dokturmussun eline saglik.
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
#31: 19 Ocak 2017, 18:34:59
Direk entel dantel diyecekler bize, a ha, demedi demeyin.
  • IP logged
Saatin fazla tiz tıkırtısında,ışık yıllarının ömür süremizle alay eden sesini de işitiriz.

• *
#32: 19 Ocak 2017, 23:08:38
Yücel Köyağasıoğlu ile uzun uzun konuşma fırsatımız olmuştu. Kitapları bende var . Ancak Mücahit'in ki yok.. Mesajı gördüm Mücahit.. Nasıl alacağız.. :)

Bu arada bugün Merdiveni yerine yerleştirdim. Dediğim gibi bir iki ufak ince işi kaldı. Sonrasında tamamen bitmiş olacak.

• IP logged

• *
#33: 19 Ocak 2017, 23:12:15
Seyir sırasında da ana yelken çarmıhlarının üzerine dışa doğru asıyorum. Bir çapariz vermiyor..
  • IP logged

T
  • *
#34: 19 Ocak 2017, 23:14:43
Eline sağlık güzel olmuş.
  • IP logged

• *
    • Son Denk Kayıkçısı
#35: 20 Ocak 2017, 09:52:46
Eline sağlık, hakikaten güzel olmuş.
  • IP logged
S/Y Bidarka / Fatih / İstanbul

"Son Denk Kayıkçısının Hatırasına"

https://sondenkkayikcisi.blogspot.com/

• *
#36: 20 Ocak 2017, 12:43:37
Ahmet , şu ahşap pompayı bulacaktın. ?  :)
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
#37: 20 Ocak 2017, 13:42:57
Cem Abi,

İstanbul Kotraları kitabı, uzun zamandır bildiğim, almayı düşündüğüm bir kitaptı. Ama Ortaçgil'in, Eylül akşamı şarkısında sevgiliyle geçmişte aynı dolmuş durağı ya da aynı vapurda bulunma olasılıklarını düşünüp, nasıl geç kavuşmalarını anlatması gibi, ben de bu kitabı almaya zaman zaman çok yaklaştığım  halde nedense  kısmet olmadı. En son bir iki sene önce bir tekne satış ilanında, ilgili teknenin kitapta geçen teknelerden birisi olduğunu  okumuş, içim sızlamıştı. Şu anda bir yerlerde buldum kitabı en kısa sürede kitaplığıma kazandıracağım. Sizin forumdaki ahşap tekne kahramanlarımdan birisi olmanız nedeniyle, kitapları alıp sizinle bir yerlerde buluşup sohbet etmek de çok keyif alacağım bir gün yaşamama neden olur eminim .

Ersin Abi,

Sahafın telefonunu gönderiyorum sana.

• IP logged
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2017, 13:46:50 Gönderen: Mücahit Karabaş »

• *
    • Classicboats Turkiye
#38: 20 Ocak 2017, 14:10:46
Seyir sırasında da ana yelken çarmıhlarının üzerine dışa doğru asıyorum. Bir çapariz vermiyor..

Bak gördün mü cutter ve de çarmıhsız armanın bir faydası daha çıktı ortaya. Trenkete - flok ikilisi yerine  cenova mıdır, venedik midir? onu kullansaydın merdivenini asla çarmıhlara asamazdın seyir sırasında. İnat edip yapsaydın her mevsim bir italyan kentini yâd edecektin  :P

• IP logged
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2017, 14:14:06 Gönderen: Cem Gür »
“İçinde ütopya olmayan bir dünya haritasına bakmaya bile değmez… İlerleme dediğin, ütopyaların gerçekleşmesidir” diyordu Oscar Wilde.

• *
#39: 20 Ocak 2017, 18:22:05
Mücahit teşekkür ederim. Yarın arayacağım ve gidip alacağım..

Cem Gür.. Alem adamsın.. çok güldüm.. Bir yanlış imalat örneğini de fotoğrafladım. Yine bir filika .. Gurcataları yanlış olmuş. Üzerinden tartışırız yine..
  • IP logged

C

Cengo

#40: 20 Ocak 2017, 20:03:02
Mucahit,

Banada gondersene sahafin telefonunu.
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
#41: 21 Ocak 2017, 10:59:21
Cengo Reis Günaydın,

Kadıköydeki sahafın telefonunu verirsem Sen, Ersin Abiden önce gidip kitabı kaparsın :)

Kitaplar aynı sahafta değiller. Sana da Taksim'deki sahafın telefonunu gönderiyorum telefondan mesajla.
  • IP logged

• *
    • KUTUP YILDIZI
#42: 21 Ocak 2017, 11:39:41

Sakin koylarda denize girip çıkarken eşin ve kara gözlü şirine Lal için süper bir şey olmuş.

Emme velakin orta sıklet sen için aynı kanıda değilim.

Pu ha ha ha ha hah ha, pu ha ha. Hatta bir kere daha.

Tekne sobası kunusunda Can hocamın bilgileri teorik diye bana bok atıyorsun emme velakin,
senin de pratiğin  ortada yav. :D :D

Neyse ki köprüden önce son çıkışta tekne bordasına dayanacak yapıyı koymakla iyi bir şey yapmışsın.
  • IP logged
ВЛАДА / TEOS

Yukarı git