Aşağı git Skip to main content

Gönderen Konu: Serenity'nin Kış Halleri

• *
  • Donatan Temsilcileri
Ynt: Serenity'nin Kış Halleri
#45: 23 Ocak 2018, 23:22:33
Çarkçılarımız Serenity ile ilgili yazışmaları ''Serenity Notları'' bölümüne taşırlarsa sevinirim. Bu başlığı daha fazla bölmeyelim.
Teşekkürler.

Çok geçmiş olsun Öcal reisim, açıkçası "Serenity Notları" olarak algılayıp, tekne kışlık bakımları ile ilgili konuyu devam ettiğini düşündüğümden, sonra hepsini birden okurum demiştim.

Deniz halleri, kış mevsimi, fırtına vb.. Teknenin başında olmayınca olabiliyor böylesi durumlar..
Lastik esneticiler suçlu ama marinanın da bir sorumluluğu olmuyor mu?
  • IP logged

• *
    • Classicboats Turkiye
#46: 24 Ocak 2018, 00:15:23
Öcal yeni okudum. Geçmiş olsun.
Asgari zararla atlatmışsın.
Yine Kuşadası Marina'da bağlı motoryatçı bir arkadaşla bugün telefonla konuştum. Onun da ufak tefek hasarları olsa da duruma şükrediyor.

Anlaşılan Poseidon bu kere sıkı üfürmüş, silip süpürmüş. Barınaklarda batan, kırılan tekne sayısı korkutucu. Taa Ayvalık'a kadar sürekli hasar raporları geliyor.

• IP logged
“İçinde ütopya olmayan bir dünya haritasına bakmaya bile değmez… İlerleme dediğin, ütopyaların gerçekleşmesidir” diyordu Oscar Wilde.

R

Recep Ertürk

#47: 24 Ocak 2018, 02:53:49

Öcal reis çok geçmiş olsun..

Kış aylarında marina bile olsa suda bırakmak çok doğru değil gibi gelmeye başladı.

Çok geçmiş olsun..

• IP logged

• *
#48: 25 Ocak 2018, 16:15:46
Çarkçılarımız Serenity ile ilgili yazışmaları ''Serenity Notları'' bölümüne taşırlarsa sevinirim. Bu başlığı daha fazla bölmeyelim.
Teşekkürler.

Çok geçmiş olsun Öcal reisim, açıkçası "Serenity Notları" olarak algılayıp, tekne kışlık bakımları ile ilgili konuyu devam ettiğini düşündüğümden, sonra hepsini birden okurum demiştim.

Deniz halleri, kış mevsimi, fırtına vb.. Teknenin başında olmayınca olabiliyor böylesi durumlar..
Lastik esneticiler suçlu ama marinanın da bir sorumluluğu olmuyor mu?

Sağolun Eyüp reisim. Marina o gün epey karışmış , iyi hava gelmiş.
Benim sorumluluğum da var, Geleceğim diye tam tedbir almadan, kışlama modunda bırakmadım tekneyi ancak gitmedim başına. Dediğim gibi bu lastik esneticilerin bu kadar narin olduklarını da bilmiyordum , yapısı nasıl öğrendim şimdi.  ::)
  • IP logged
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2018, 16:29:54 Gönderen: Öcal Turan »

• *
#49: 25 Ocak 2018, 16:18:07
Öcal yeni okudum. Geçmiş olsun.
Asgari zararla atlatmışsın.
Yine Kuşadası Marina'da bağlı motoryatçı bir arkadaşla bugün telefonla konuştum. Onun da ufak tefek hasarları olsa da duruma şükrediyor.

Anlaşılan Poseidon bu kere sıkı üfürmüş, silip süpürmüş. Barınaklarda batan, kırılan tekne sayısı korkutucu. Taa Ayvalık'a kadar sürekli hasar raporları geliyor.

Sağolasın Cem reisim.
Marina içerisinde epey bir tekne halatlarını koparmış . Ben de şükrediyorum ,Allah beterinden korusun.
  • IP logged

• *
#50: 25 Ocak 2018, 16:20:55

Öcal reis çok geçmiş olsun..

Kış aylarında marina bile olsa suda bırakmak çok doğru değil gibi gelmeye başladı.

Çok geçmiş olsun..

Teşekkürler Recep reisim. Olacak olduktan sonra kara veya deniz farketmiyor ,tedbiri tam alıp tevekkül etmek lazım. Herkese bununla geçmiş olsun.
  • IP logged

• *
#51: 25 Ocak 2018, 17:46:14
Gecmış olsun öcal reisim.
  • IP logged

• *
#52: 25 Ocak 2018, 17:53:34
Gecmış olsun öcal reisim.

Teşekkürler , sağolasın  Akın reisim.
  • IP logged

• *
  • S/Y Pigeon
#53: 25 Ocak 2018, 19:23:03
Geçmiş olsun Öcal,Allah beterinden saklasın.
Selamlar
  • IP logged

• *
#54: 26 Ocak 2018, 11:59:10
Çok geçmiş olsun Öcal Abi.
Bir daha yaşamaman dileğiyle...
  • IP logged

• *
#55: 26 Ocak 2018, 13:45:40
Teşekkür ederim Halil ve Murat reislerim.
  • IP logged

Yukarı git