Aşağı git Skip to main content

Gönderen Konu: YAYINDA!! EGE'YE KIR DÜMENİ - BL#4 "Teknede Ada Hayatı" / *SAILING MI NINA 2019*

• *

Bu bölümümüzde Bozcaada'da geçirdiğimiz günlere misafir ediyoruz sizleri... Aslında rotamız daha güneye idi lakin, çocuk ve köpekle uzun seyirler bu sene daha bir zorladı. Ares uzun seyirlerde sıkıldı bu sene, bizleri de yordu haliyle...

O yüzden biz de hem kendimizi hem onu yormamak için konforumuzun bulunduğu limandan ayrılmama kararını aldık.
İki ay geçirdiğimiz Bozcaada'da güzel anılar biriktirdik.

Buyrun beraber izleyelim :)

https://youtu.be/vGYK62P3jVE
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
Hem Kaptan, hem avcı, hem aşçı, hem müzisyen, hem kameraman, hem yönetmen, hem...
Tebrik ederiz.  :)xx  :)xx  :)xx
  • IP logged

• *
Söylediğin Yunanca şarkılar bana Stavro amcayı hatırlattı.Allah rahmet eylesin Latif beyin can yoldaşıydı.İki can dost .Bir zamanlar Bakırköy' de böyle insanlar yaşadı.
  • IP logged
BABA TUNCA /YEŞİLKÖY

• *
    • Son Denk Kayıkçısı
Hiç uğramadığım Bozcaada'ya bu videolardan dolayı uğrayacağım.
  • IP logged
S/Y Bidarka / Fatih / İstanbul

"Son Denk Kayıkçısının Hatırasına"

https://sondenkkayikcisi.blogspot.com/

• *
Hem Kaptan, hem avcı, hem aşçı, hem müzisyen, hem kameraman, hem yönetmen, hem...
Tebrik ederiz.  :)xx  :)xx  :)xx

Abi Estağfirullah... hepsinde henüz çırağız... :) daha çok yol var gidilecek... İnşallah sağlıklı ve uzun yıllarımız ve yollarımız olur daha...

Söylediğin Yunanca şarkılar bana Stavro amcayı hatırlattı.Allah rahmet eylesin Latif beyin can yoldaşıydı.İki can dost .Bir zamanlar Bakırköy' de böyle insanlar yaşadı.

Abi ben de İzmirliyim, hatta dedem o bölgede TCDD’de çalıştığı için lojmanlar eski Rum evleriydi genellikle... Dedemlerde kaldığım zamanları hiç unutmam, çocuktum ama o evlerin krokisini şimdi bile çizebilirim... Komşularımız arasında da vardı ve ben de hatırlarım etrafımızda o güzel insanların olduğu zamanları...  :'(
O yüzden Rumca şarkıları çok severim, çocukluğumla özel bir bağı var...

Abi uğra uğra hiç pişman olmazsın... :)
Ama tekneyi sakın kıçtan kara yapma, baştan kara yap mutlaka... Havuzlukta geçireceğin zamanları unutamayacaksın...  !O__
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
Çoook keyifle izledim Muratçım.
  • IP logged
Saatin fazla tiz tıkırtısında,ışık yıllarının ömür süremizle alay eden sesini de işitiriz.

• *
    • Son Denk Kayıkçısı

Ama tekneyi sakın kıçtan kara yapma, baştan kara yap mutlaka... Havuzlukta geçireceğin zamanları unutamayacaksın...  !O__

Murat'cım biz zaten geri geri gidemiyoruz . Bu yüzden kıçtan kara şansımız pek yok.
  • IP logged
S/Y Bidarka / Fatih / İstanbul

"Son Denk Kayıkçısının Hatırasına"

https://sondenkkayikcisi.blogspot.com/

• *
Ben de keyifle izledim ve Aksona sohbetini 4 gözle bekliyorum. Teaser bile etkileyiciydi.
  • IP logged
SARIYAZ  Turgut / Marmaris

• *
Çoook keyifle izledim Muratçım.

Çok sevindim abi :) İnan ben de keyifle montajladım... Acayip özlemişim, acı çektim resmen ama bir taraftan montaj yaparken ;D

Murat'cım biz zaten geri geri gidemiyoruz . Bu yüzden kıçtan kara şansımız pek yok.

;D  ;D

Abi olsun ama siz de ileri yolda bizlerin gidemeyeceği denizlerde gidiyorsunuz ama..  C:-)

Ben de keyifle izledim ve Aksona sohbetini 4 gözle bekliyorum. Teaser bile etkileyiciydi.

Sevindim beğenmenize :)
Aksona Mehmet sohbeti harikaydı, harika. Paylaşmak için sabırsızlanıyorum... 16 dakikasını çekebildim. Bazı sinirlenip sinkaflı konuştuğu yerleri kırpmak zorunda kalacağım  :D
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
Sakın kırpma...
  • IP logged
Saatin fazla tiz tıkırtısında,ışık yıllarının ömür süremizle alay eden sesini de işitiriz.

• *
Herkese açık video için kırpman doğru bence. En azından ben Aksona olsam, "bunu niye şimdi böyle koydun" derdim.
Ama sanki buraya sansürsüz kopyası konabilir mi?
  • IP logged
SARIYAZ  Turgut / Marmaris

• *
Abiler bazı yerlerini kırpmam lazım  ;D

• IP logged

• *
  • Bilen bilir
Uyuyan tableti zoom için uyandırdım ama o da işe yaramadı.
You tube televizyonda son zamanlar kapris yapıyor. Firefox biraz olsun farkettirdi ama senin videolar yine problemli idi.
Bu gün tableti belki 5. kez fab. ayarlarına döndürdüm ve you tube çalışıyor ve nihayet izledim.
İnan uzun süre torunlara hasret kalan dedeye ilaç gibi geldi. :)
Ne o öyle Ares'in yanaklar tek başına onlar yeter vallahi. Allah nazarlardan saklasın ve keyfiniz daim olsun inşallah.
Arada gök yüzüne bakarken elindeki kutu ile şükredişin bana kendimi hatırlattı. ;)
Şu aralar Fatih Aksu'yu izliyorum ve hanımla da Ayhan Sicimoğlu'nu izliyoruz. Fazla yağlı yazmayı sevmem ama kıyslamadan yapamadım. Fatih'in yolda ve tek başına olmasının yanı sıra ve videoların üzerinde pek fazla çalışılmadan yayınlanması gibi nedenler ile izlenmesi çok zor. Senin üzerinde çok emek verdiğin belli olan hazırlıklar nedeni ile ve özellikle eşinizin kamerayı kullandığı kısımlar Ayhan beye fark atıyor. Ya da Ares farkı diyelim, sürekli ı  ı   ı  demesi ise apayrı renk katıyor. Bana tercüman gerekmedi alışığım çünkü.. Öbür tarafta 4 ayaklının etekliği ve izlemesi süperdi.Ellerinize sağlık.  :)xx :)xx :)xx
  • IP logged
DeDe

• *
Utku abi,
Çok sağol sıcak, güzel düşüncelerin ve dileklerin için abi... Bu zor zamanlarda bir nebze olsun izleyenlerin birkaç dakikalarının güzel geçmesine vesile olabiliyorsak inanın bizden mutlusu yok...
Özellikle videolarla denize ilgi duymaya başladıklarını belirten mesajları YouTube’dan aldıkça çok etkileniyorum..

Ares konuşmayı halen I, I, I, şeklinde sürdüyor, inatçıyız biraz. Ama sadece tam söyleyebildiği kelimeleri kullanıyor  :) Allah hepimizin çocuklarını koruyup, kollasın; annesiz babasız bırakmasın...

Umarız şu korona biter de hepimiz mavi hayallere kavuşuruz bir an önce...

Güneye inebilirsem, senin oralarda bir yerlerde duracağım, umarım karşılaşırız... Buzdolabında soğutulmuş biraları birlikte göğe kaldırmak üzere...  !O__
  • IP logged
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2020, 15:49:47 Gönderen: Murat Ayduk »

• *
  • Donatan Temsilcileri
Murat her zamanki gibi çok güzel, sıcacık bir video olmuş..

O mığrıyı nasıl aldın sepetten, çok merak ettim.. Reyhan görse bayılırdı orda..
  • IP logged

Yukarı git