Aşağı git Skip to main content

Gönderen Konu: Denizden Kazandığımız İnsanlar

• *
Ynt: Denizden Kazandığımız İnsanlar
#30: 09 Şubat 2017, 08:03:57
O tekne (Zerdali), 35 yaşına geliyor ve siz 4. sahibi oldunuz;tüm sahipleri çok sevdi ve iyi baktı.
Zaten çok iyi bir tekne, üstüne şanslı da. Onun da ömrü uzun olsun;siz de sağlıkla, mutlulukla ailece keyfini sürün.
Not. Bir gün satarsanız, ilk benim haberim olsun.
  • IP logged
SARIYAZ  Turgut / Marmaris

• *
#31: 09 Şubat 2017, 16:26:37
Tesekkur ederiz. Siz teknenin hala sahibi sayilirsiniz.Teknenin donusumunu yapan sizsiniz. Emekleriniz var.Ne zaman isterseniz seyre cikabilirsiniz.  Bosuna satin alip para vermeyin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• IP logged

• *
#32: 09 Şubat 2017, 21:01:32
35 yaşında ..Ahşap.. iyi bakılırsa kaç 35 görür acaba.. ?

Önemli bir tasarımcının projesi diye hatırlıyorum. Fiberci Matay bile ilk göz ağrısını geri istiyorsa.. vardır bir bildiği..  ;)
  • IP logged

• *
#33: 30 Mart 2017, 01:11:11
Herkesin kendinden birşeyler bulduğu bu güzel yazında ben sadece kendimden birşey bulmadım. Kendi ayıplarımı da buldum. "Deniz tehlikelidir" diyen insanlarla dolu, koca koca gökdelenlerin bizi bir kaşık suda boğduğu bu kara parçasından kaçabildiğim güvenli alanlarda edindiğim "rasyonel bilgi" tüketiminin beni nerelere savurduğunu gördüm. Asıl okunması gerekeni kaçırmış olmanın mahcubiyeti yazını okudukça resme ne kadar yanlış açıdan baktığımı gösterdi :) . Herşey sayılardan ve formüllerden ibaret değilmiş. Eşimin bir yandan sevdiği özelliğim olan ama bir yandan esnafla alışverişi önde tutan birisi olan bana  taktığı lakap ile "esnaf Oğuzhan" olarak sınıfımda tek başıma değilmişim :) . Ayıbımı mazur gör. Denizlere bir an evvel açılacağız diye insanları kaçırmışız.

Merhaba Oğuzhan ben :) esnaf Oğuzhan...
  • IP logged

• *
#34: 01 Nisan 2017, 21:45:14
  Mücahit kaptanın yazısı ne kadar güzelmiş.
Eksik olma.
  • IP logged

• *
#35: 02 Nisan 2017, 21:30:59
Mücahit.. hadi ama .. yazılarını özledik..
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
#36: 03 Nisan 2017, 14:34:24
Mücahit.. hadi ama .. yazılarını özledik..

:)xx :)xx :)xx Kesinlikle.
  • IP logged

Yukarı git