Aşağı git Skip to main content

Gönderen Konu: Denizcilik ve Deniz Kültürü üzerine bir sunum...

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi
Bir sonraki sunum için bir film montajı düşünüyorum. Dolayısıyla bir akış senaryosu olacak. Senaryo canlı olmasa da daha net fikir verecektir diye umuyorum. Teşekkürler hepinize.
  • IP logged
"Clouds and winds and oceans I choose my fate to be...  Whom the sea has taken Never shall be free."

B

Burak Doneray

Tiryaki reis bravo harika bir sunum olmuş.
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
Çok beğendim,
sayfayı da ziyaret ettim. Pek keyiflisin.
  • IP logged
Saatin fazla tiz tıkırtısında,ışık yıllarının ömür süremizle alay eden sesini de işitiriz.

Konuyla ilgili farkındalık yaratmak bile çok önemliydi ki siz fazlasına çaba harcıyorsunuz. Denizsever olarak teşekkür ediyorum  :)xx
  • IP logged

• *
Tiryaki reisim,

Ülkemizde  , Deniz ve Denizcilik Kültürü nün değeri nihayet anlaşılmaya başlanıldı galiba.

Dün TV de Teke Tek programın izliyordum , şu anda öğretim üyeliği de yapan emekli karacı bir general dünyaya hakim olan milletlerde  Deniz Kültürü nün öneminden (Donanma değil) , deniz kültürü olmayan milletlerin düştüğü zor durumlardan bahsedince ; İçimizdeki senin gibi değerler aklıma geldi.

Çok önemli bir iş yapıyorsun , tekrar tebrikler.

• IP logged

n

nuri_kongur

Tiryaki reis her zamanki gibi döktürmüşsün . Film montajlama kısmı bence harika olur. Denizcilik hikayesi konusundan anlatıcı eksikliği var Türkiyede. Bu eksikliği Atasoy kaptanın gezilerinde çok hissettim. Osman Atasoy iyi denizci , ama hikaye anlatıcılığı denizciliği kadar değil. O kadar görüntü o kadar sıradanmış gibi anlatıldı ki, sıradan insan olayın harikalığını hissedemedi. Böke reisin bahsedip durduğu pr kısmındaki görsel eksikliği doldurmaya senden uygun aday göremiyorum doğrusu. İşin teknik kısmını bilmem ama hikayesini yazmada eline su döken olmaz. Tebrikler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • IP logged
« Son Düzenleme: 12 Mart 2018, 23:18:41 Gönderen: Hasan Toparlak »

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi
Hepinize bir kez daha teşekkürler. Yarın dönüyorum köyüme. Bir kaç güne başlayacağım çalışmaya. Önce senaryo, öykü, sonra kurgu ve uygun footage'ları bulabilirsem montaj. Paylaşırım her aşamasını buradan...
  • IP logged
"Clouds and winds and oceans I choose my fate to be...  Whom the sea has taken Never shall be free."

• *
Tiryaki reisim,

Eline, emeğine sağlık.

Değer buluyor, inşallah daha da fazla bulacak.

• IP logged

• *

Sevgili Tiryaki; müthiş işlere imza atıyorsun,yürekten kutluyorum.
Senin gibilerin çoğalması dileği ile.

Bu arada Uldağ Uni.deki sunum herkese açık mı?
  • IP logged
Her hata bir ders, ne hata biter ne de ders.(Mevlanadan denizcilere)

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi

Bildiğim kadarıyla açık. Yaklaşırken teyit ederim yine.
  • IP logged

• *

Bildiğim kadarıyla açık. Yaklaşırken teyit ederim yine.

Çok teşekkürler.

• IP logged
« Son Düzenleme: 13 Mart 2018, 00:01:10 Gönderen: Kenan Biçen »
Her hata bir ders, ne hata biter ne de ders.(Mevlanadan denizcilere)

• *
Hepinize bir kez daha teşekkürler. Yarın dönüyorum köyüme. Bir kaç güne başlayacağım çalışmaya. Önce senaryo, öykü, sonra kurgu ve uygun footage'ları bulabilirsem montaj. Paylaşırım her aşamasını buradan...

Eline  sağlık Hakan yıllardır güzel işler başarmışsın, başarmaya da devam ediyorsun  :)xx :)xx :)xx
  • IP logged

• *
  • Donatan Temsilcileri
Yeni okuma imkanım oldu yüreğine sağlık , tebrikler Tiryaki reis
  • IP logged

• *
Bravo be üstat... Çok etkilendim...
Elinize sağlık...
  • IP logged

• *
  • Hayat suda başladı...
    • Denizci Kahvesi
Çok teşekkür ederim sevgili reisler...
  • IP logged

Yukarı git