Gönderen Konu: Ahşap meraklısına  (Okunma sayısı 735 defa)

Çevrimdışı Zafer Dedeoğlu

  • *
  • İleti: 541
Ahşap meraklısına
« : 08 Ocak 2019, 11:34:46 »
Değerli arkadaşim Çiğdem Tepecik teknesini satmak zorunda. Tek şartı sürekli kullanacak birinin olması

sevgili ahşapcılar merhaba...
benim çok sevdiğim ve yıllardır severek kullandığım folkboat model 8 mt ahşap yelkenli teknem Heves, son 1,5 yıl içinde tamamen yenilendi ve her noktası elden geçti değiştirildi onarıldı yenisi takıldı vs. Motor 20 hP yanmar Selahattin bey de duruyor tüm bakımları yapıldı 960 saat de yepyeni. Üst tikler yenilendi, su kesim alt tüm soyuldu 3 kat epoksi macun yapıldı ve daha pekçok güzel şey ..su kesim üstü özenle pek çok kat  ahşap cilalı ve korumaya niyetliyiz çok güzel gözüküyor.
Ustanın rahatsızlığı sebep zamanında denize indiremeyince marina ile mahkemelik oldum maalesef ve artan döviz kuru ile borç yükseldi satmak bu sebeple mümkün olabildi yoksa bilen bilir torunlarıma kalacak dediğim kayık bu idi ..
Neyse sözün özü ilgilenen seven alınca bir yerlerini değiştirmeyip orjinalini koruyacak ve de sürekli kullanacak olan bir dosta vermek istiyorum ki bunların hepsi en önemli madde benim için. 
fiyat soran olursa onu ilk yapan ustanın oğlu halen bizim marina da marangoz ve dedi ki 65-70.000 tl. nin altına verme, yapılamaz böylesi artık .. Hoş refit maliyeti bunu aştı ama olsun fiyat bu şekilde..tekne kalamış çekek de duruyor..
Sevgiler .
Çiğdem Tepecik 0533 4409543

Çevrimdışı Öcal Turan

  • *
  • İleti: 386
Ynt: Ahşap meraklısına
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2019, 13:27:16 »
Folkboat bir efsanedir  . İnşallah kıymetini bilecek bir kişiye gider .